Jacobs & Morawska Fine Art Consulting

The Art of Collecting and Investing in Art
As managed by Museum Professionals 

Kolekcje Prywatne i Korporacyjne

Kolekcje Prywatne i Korporacyjne

Kolekcje Prywatne i Korporacyjne

Jacobs & Morawska doradza w zakresie nabywania i sprzedaży dzieł sztuki oraz tworzenia kolekcji o wartości muzealnej. Zespół firmy składa się z byłych kuratorów i dyrektorów muzeów, osób z doświadczeniem w budowaniu jednych z najbardziej znanych kolekcji sztuki na świecie, w pełni poświęconych by pomóc Klientom zakupić dzieła sztuki o wartości muzealnej.

POCZĄTKUJĄCY KOLEKCJONERZY

Nowym kolekcjonerom, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, pomagamy zadecydować, jakie powinny być ich cele oraz założenia kolekcji i znajdujemy dzieła sztuki o wartości muzealnej, które są warte rozważania zakupu. Usługa obejmuje towarzyszenia Klientom w galeriach sztuki, muzeach, targach sztuki, międzynarodowych wystawach, domach aukcyjnych oraz pracowniach artystów.

WSZYSCY KOLEKCJONERZY

Dla wszystkich kolekcjonerów, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, wyszukujemy oraz sprzedajemy dzieła sztuki. Wyszukujemy/Lokalizujemy dzieła sztuki, których zakupem Klienci są zainteresowani oraz znajdujemy kupców na dzieła sztuki, które nasi Klienci chcą sprzedać. Co najważniejsze, jesteśmy ekspertami i dokładnie wiemy kiedy oraz gdzie kupować, jak również kiedy i gdzie sprzedawać. Dzięki 45-letniemu doświadczeniu posiadamy globalną sieć kontaktów, która zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość po najlepszych cenach. Do wszystkich zakupów oraz sprzedaży dostarczamy naszym Klientom pisemny raport wyjaśniający nasze rekomendacje, przybliżający historię oraz jakość dzieła sztuki. Przede wszystkim uważamy siebie za agentów działających w imieniu Klientów i naszą odpowiedzialnością jako powiernika jest całkowite poświęcenie dla Klienta. Nasze działania są podejmowane w pełnej transparentności oraz całkowitą poufnością.